Atmosphere fencing board

Fencing board

Europos medžio kompozito pradininkas Dauguma žmonių nori gerai leisti laiką ir mėgautis gyvenimu namuose nesvarbu ką veiktų: ruoštų peitus ar skaitinėtų savo terasoje. Jei Jums tai tinka, SILAVDEC tikrai patiks.

✓Prancūzijoje įsteigta 2001 metais, Silvadec yra pirmoji kompanija, kuri gamina medžio kompozito produkciją (toliau wpc ) Europoje.

✓Kaip gamybos pradininkas, Silvadec turi virš 16 metų šios technologijos patirtį, ir daugiau nei 30 metų istorinės perspektyvos iš savo Šiaurės Amerikos partnerės.

✓Spalvos regeneracija – ypatinga „Silvadec“ lentos savybė, leidžianti jai išsaugoti spalvą ilgiau už įprastas WPC lentas. 

Matmenys: 150x21x1783mm

Apdaila: su grioveliais ir lygi

Nebus pilka kaip medžio masyvo

Nereikalauja perdažymo

Tinka tvirtinti ant bet kokio pagrindo

Gali būti pritaikytas su apdailos rinkiniu

Medienos kompozicinėms tvoros lentoms garantuojama 25 metus

Pagaminta Prancūzijoje, naudojant patentuotą technologiją

  • 25 metų garantija nuo termitų ir grybelio

Dark gray

Light brown

Light gray

Dark brown

IŠ MŪSŲ GALERIJOS

SUSISIEK SU MUMIS, UŽSISAKYK IŠ ANKSTO

WPC (ang. wood plastic composite)  reiškia "Medžio polimerinė medžiaga", dar kitaip vadinamas "Medžio plastiko kompozitas". Ji susideda iš medienos pluošto ir termoplastinio rišiklių, kurie yra išgauti ekstruzijos būdu ir suformuotas lydinys.

 UAB “2MBALTIC”  yra specialistų komanda pasiruošusi padėti Jums įgyvendinti net ir sudėtingiausius eksterjero projektus.  Prekiaujame medžio plastiko kompozito gaminiais (angl. WPC): terasomis, fasadais ir tvoromis. 

Mūsų kompanija atstovauja septynis europos gamintojus, todėl WPC terasines lentas išsirinks net ir išrankiausias. WPC terasinės lentos Jūsų namams. 2MBALTIC