Femox VP-GP serija

VersiPave sistema

VersiPave -tai pagrindo pakėlimo pjedestalas sukurtas mažinant medžiagų, statybinių konstrukcijų kaštus išlaikant ilgaamžiškumą.

✓Šių atramų kojos reguliuojamos sraigto pagalba arba montuojant prailginimus.

✓Visos šios serijos atramos pagamintos iš perdirbtų medžiagų.

✓Medžiaga, iš kurios pagamintas pjedestalas, yra atspari rūgščių ir šarmų tirpalams, taip pat neigiamam atmosferos poveikiui.

✓Šio tipo pjedestalai atlaiko 400 kg koncentruotą apkrovą, o eksploatavimo temperatūra gali svyruoti labai didele amplitude - nuo ‐40°C iki +75°C .

Aukščiai gali būti nuo 24 mm iki 45 mm, bet gali būti aukštesni naudojant papildomus aukščio korektorius.
"VersiPave" yra ypatingų galimybių, nes galima naudoti skirtingus kiekvieno kampo aukščius, bei gali dėtis į kampus ar prie pat sienos naudojat pusę ar net ketvirtadalį visos dalies.
Geriausias "VersiPave" panaudojimas yra tokiose vietose kaip balkonas, baseino terasos ar vidiniai kiemai.

Femox VersiPave 24P Pedestal

Extender to VersiPave, 20 mm

Extender to VersiPave, 40 mm

IŠ MŪSŲ GALERIJOS

SUSISIEK SU MUMIS, UŽSISAKYK IŠ ANKSTO

WPC reiškia "Medžio polimerinė medžiaga", dar kitaip vadinamas "Medžio plastiko kompozitas". Ji susideda iš medienos pluošto ir termoplastinio rišiklių, kurie yra išgauti ekstruzijos būdu ir suformuotas lydinys.

 UAB “2MBALTIC”  yra specialistų komanda pasiruošusi padėti Jums įgyvendinti net ir sudėtingiausius eksterjero projektus.  Prekiaujame medžio plastiko kompozito gaminiais (angl. WPC): terasomis, fasadais ir tvoromis.