Fencing board

Tvoros lentos WPC gaminiai

Europos medžio kompozito pradininkas Dauguma žmonių nori gerai leisti laiką ir mėgautis gyvenimu namuose nesvarbu ką veiktų: ruoštų peitus ar skaitinėtų savo terasoje. Jei Jums tai tinka, SILAVDEC tikrai patiks.

✓Prancūzijoje įsteigta 2001 metais, Silvadec yra pirmoji kompanija, kuri gamina medžio kompozito produkciją (toliau wpc ) Europoje.

✓Kaip gamybos pradininkas, Silvadec turi virš 16 metų šios technologijos patirtį, ir daugiau nei 30 metų istorinės perspektyvos iš savo Šiaurės Amerikos partnerės.

✓Spalvos regeneracija – ypatinga „Silvadec“ lentos savybė, leidžianti jai išsaugoti spalvą ilgiau už įprastas WPC lentas. 

Matmenys: 150x21x1783mm

Apdaila: su grioveliais ir lygi

Nebus pilka kaip medžio masyvo

Nereikalauja perdažymo

Tinka tvirtinti ant bet kokio pagrindo

Gali būti pritaikytas su apdailos rinkiniu

Medienos kompozicinėms tvoros lentoms garantuojama 25 metus

Pagaminta Prancūzijoje, naudojant patentuotą technologiją

  • 25 metų garantija nuo termitų ir grybelio
 Tvoros lentos WPC gaminiai

Marrone esotico

 Tvoros lentos WPC gaminiai

Dark gray

IŠ MŪSŲ GALERIJOS

 

SUSISIEK SU MUMIS, UŽSISAKYK IŠ ANKSTO

 Tvoros lentos WPC gaminiai. WPC reiškia "Medžio polimerinė medžiaga", dar kitaip vadinamas "Medžio plastiko kompozitas". Ji susideda iš medienos pluošto ir termoplastinio rišiklių, kurie yra išgauti ekstruzijos būdu ir suformuotas lydinys. 

 UAB “2MBALTIC”  yra specialistų komanda pasiruošusi padėti Jums įgyvendinti net ir sudėtingiausius eksterjero projektus.  Prekiaujame medžio plastiko kompozito gaminiais (angl. WPC): terasomis, fasadais ir tvoromis.