Greendeck fasadai

Greendeck

GreenDECK terasos lentos yra gaminamos iš medžio plastiko kompozito (toliau WPC), sudaroma iš natūralaus medžio pluošto ir polimero kompozito.

✓GreenDECK WPC yra 100% perdirbama medžiaga, kuri pagaminta iš žaliavos, kurios sudėtyje yra:

I.30% plastiko su aukštu tankumo laipsniu ( A klasės plastikas)

II. 60% susmulkinta mediena (specialiai perdirbtos ir sumaltos pušies medžio skiedros)

III.10% priedai (stabilizatoriai, antioksidantai, dažomosios medžiagos, prieš pelėsį priedai, rišamosios medžiagos, lubrikantai, modifikatoriai ir kiti).

✓GreenDECK terasinės lentos WPC (Wood Plactic Composite) – tai naujas produktas, besirenkantiems ekonomiškus, praktiškus  ir išmintingus sprendimus. 

✓Terasos lentų paviršius atrodo kaip tikras medis, todėl GreenDeck savo lentoms, su minimalia priežiūra, skiria mažiausiai 15 metų tarnavimui.

Formatas: aukštis 22 mm plotis 145 mm
Paviršius: iš medienos grūdų, šiek tiek šlifuotas arba smulkiai briaunotas
Standartiniai ilgiai: 3m, 4m, 5m, 6m
Specialūs ilgiai: 1- 10m, už papildomą mokestį
Svoris: 2,20 kg/m
Laikomoji galia: 450 kg/m²

Cocoa

Caramel

Onyx

Chocolate

Moss green

Red

Ivory

IŠ MŪSŲ GALERIJOS

SUSISIEK SU MUMIS, UŽSISAKYK IŠ ANKSTO

WPC reiškia "Medžio polimerinė medžiaga", dar kitaip vadinamas "Medžio plastiko kompozitas". Ji susideda iš medienos pluošto ir termoplastinio rišiklių, kurie yra išgauti ekstruzijos būdu ir suformuotas lydinys.

 UAB “2MBALTIC”  yra specialistų komanda pasiruošusi padėti Jums įgyvendinti net ir sudėtingiausius eksterjero projektus.  Prekiaujame medžio plastiko kompozito gaminiais (angl. WPC): terasomis, fasadais ir tvoromis.