GreenDECK

GREENDECK

GreenDECK terasos lentos yra gaminamos iš medžio plastiko kompozito (toliau WPC), sudaroma iš natūralaus medžio pluošto ir polimero kompozito.

✓GreenDECK WPC yra 100% perdirbama medžiaga, kuri pagaminta iš žaliavos, kurios sudėtyje yra:

I.30% plastiko su aukštu tankumo laipsniu ( A klasės plastikas)

II. 60% susmulkinta mediena (specialiai perdirbtos ir sumaltos pušies medžio skiedros)

III.10% priedai (stabilizatoriai, antioksidantai, dažomosios medžiagos, prieš pelėsį priedai, rišamosios medžiagos, lubrikantai, modifikatoriai ir kiti).

✓GreenDECK terasinės lentos WPC (Wood Plactic Composite) – tai naujas produktas, besirenkantiems ekonomiškus, praktiškus  ir išmintingus sprendimus. 

✓Terasos lentų paviršius atrodo kaip tikras medis. GreenDeck savo lentoms, su minimalia priežiūra, skiria mažiausiai 15 metų tarnavimui.

HONEYCOMB GROOVED
GREENDECK®

Skaityti daugiau

MASSIVE DECK GROOVED
GREENDECK®

Skaityti daugiau

MASSIVE PREMIUM NATURE
GREENDECK®

Skaityti daugiau

Kokybė
Tai užtikrina, kad WPC gaminai yra labai atsparūs atmosferiniams veiksniams ir, žinoma, perdirbami.
Garantija
Mūsų kiemo dangos yra vienos saugiausių: jos ne tik labai neslidžios, bet ir yra lengva naudoti ir labai paprasta prižiūrėti. O taip pat yra labai puikios išvaizdos.
Ekologija
WPC - Medienos polimerų sudėtyje yra moderniai, natūralios medžiagos, kuri buvo ilgą laiką  naudojama Šiaurės Amerikoje. Naudodami70% medienos plaušų ir draugiškus aplinkai termoplastiko klijus, sukūrėme tikslias ir įvairias formas, dydžius, spalvų ir paviršiaus struktūras.

IŠ MŪSŲ GALERIJOS

SUSISIEK SU MUMIS, UŽSISAKYK IŠ ANKSTO

Apie mus!

 UAB “2MBALTIC”  yra specialistų komanda pasiruošusi padėti Jums įgyvendinti net ir sudėtingiausius eksterjero projektus.  Prekiaujame medžio plastiko kompozito gaminiais (angl. WPC): terasomis, fasadais ir tvoromis. 

Pasidalink  savo Meile

Susisiek su mumis

Kaunas,
Lietuva

Tel.: +37060701381;