GROOVED ELEGANCE

GROOVED ELEGANCE

Europos medžio kompozito pradininkas Dauguma žmonių nori gerai leisti laiką ir mėgautis gyvenimu namuose nesvarbu ką veiktų: ruoštų peitus ar skaitinėtų savo terasoje. Jei Jums tai tinka, SILAVDEC tikrai patiks.

✓Prancūzijoje įsteigta 2001 metais, Silvadec yra pirmoji kompanija, kuri gamina medžio kompozito produkciją (toliau wpc ) Europoje.

✓Kaip gamybos pradininkas, Silvadec turi virš 16 metų šios technologijos patirtį, ir daugiau nei 30 metų istorinės perspektyvos iš savo Šiaurės Amerikos partnerės.

✓Spalvos regeneracija – ypatinga „Silvadec“ lentos savybė, leidžianti jai išsaugoti spalvą ilgiau už įprastas WPC lentas. 

Formatas: aukštis 23 mm plotis 138 mm
aukštis 23 mm plotis 180 mm
Paviršius: iš medienos grūdų, šiek tiek šlifuotas arba smulkiai briaunotas
Standartiniai ilgiai: 4 m
Specialūs ilgiai: nuo 2 m iki 6 m, už papildomą mokestį
Svoris: 3,6 kg/m
4,6 kg/m
Laikomoji galia: 450 kg/m²

Iroise grey

Anthracite grey

Exotic brown

Colorado brown

IŠ MŪSŲ GALERIJOS

SUSISIEK SU MUMIS, UŽSISAKYK IŠ ANKSTO

WPC reiškia "Medžio polimerinė medžiaga", dar kitaip vadinamas "Medžio plastiko kompozitas". Ji susideda iš medienos pluošto ir termoplastinio rišiklių, kurie yra išgauti ekstruzijos būdu ir suformuotas lydinys.

 UAB “2MBALTIC”  yra specialistų komanda pasiruošusi padėti Jums įgyvendinti net ir sudėtingiausius eksterjero projektus.  Prekiaujame medžio plastiko kompozito gaminiais (angl. WPC): terasomis, fasadais ir tvoromis.