Katalogas

WOODPLASTIC KATALOGAS (EN)

Medžio plastiko kompozicinės terasinės lentos iš WOODPLASTIC. Mūsų gaminių kokybė mums iš tiesų yra svarbi. Dėka pažangių technologijų licencijuotos įmonės Strandex® galime gaminti aukščiausios klasės produktus, kurie saugotų kokybę daugelį metų ir išlaikytų nepriekaištingą išvaizdą su minimalia priežiūra. Produkto ilgaamžiškumas yra įrodytas per ilgalaikį jo naudojimą praktikoje ir atliekant gigantiškus pramonės tyrimus. Dėka šių procedūrų, mes nebijome, siūlyti Jums 25 Metų garantijos mūsų gaminiams nuo medieną ardančių grybelių, puvinio ir vabzdžių termitų daromos žalos. Medžio plastiko kompozito terasinės lentos daug atsparesnės už medines lentas, todėl WPC lentų terasa – optimaliausias sprendimas kainos, kokybės atžvilgiu.

SILVADEC PRODUKTŲ KATALOGAS (EN)

Prancūzijoje įsteigta 2001 metais, Silvadec yra pirmoji kompanija, kuri gamina medžio kompozito produkciją (toliau wpc ) Europoje. Gamykloje paruošiamos WPC lentos iš Silvadec tam, kad ilgus metus atlaikytų žalingą atmosferos poveikį. Paklojus terasą, ji nereikalauja papildomos priežiūros: jos nereikia impregnuoti, alyvuoti ar dažyti.  WPC terasa išlieka atspari puvimui ir vabzdžių poveikiui – taigi laikui bėgant jums nereiks keisti pažeistų lentų ar ją atnaujinti.

Tvoros lentos WPC gaminiai

PLASTIVAN DUOFUSE®

Plastivan terasa pasižymi nepriekaištinga kokybe, o aukščiausi atsparumo standartai lėmė ,kad Plastivan Duofuse ® yra tarp lyderių Europoje ir mėgstama daugelio architektūros ir dizaino meistrų.

NATUR IN FORM

NaturInForm terasinės lentos, tai Vokiškas  WPC gaminys yra draugiškas, neslystantis ir itin patvarus.

Jau daugiau nei 20 metų Vokietijos kompanija kuria kokybišką WPC, taip, kad jūs ne tik gerai jaustumėtės leisdami laiką savo mėgstamoje terasoje, bet ir būtumėte  saugūs. Ypatinga produkto vertė Vokietijoje, yra tai, kad jie yra pagaminti iš maždaug 70% Vokietijos medienos junginio, ir aplinkai palankaus polimero.