Medžio kompozito terasinės lentos

MEDŽIO KOMPOZITAS

Medžio kompozitas, angliškai vadinamas Wood Plastic Composite (vert. Medžio plastiko kompozitas), tvirta ir atspari medžia lauko sąlygoms. WPC terasinės lentos yra pagamintos iš 95% perdirbtų medžiagų, įskaitant plastikus ir perdirbtus medienos pluoštus. Šios lentos pasižymi unikalia forma ir gražiu dizainu. Medžio plastiko kompozito lentos itin atsparios atmosferos poveikiui, todėl tinkamos ir terasoms be stogo, jos puikiai išlaiko savo spalvą bei formą bet kokiomis sąlygomis. Prekiaujame Vokiečių, Čeku/Amerikiečių, Prancūzų gamintojų lentomis, todėl užtikriname plačiausią Lietuvoje WPC lentų pasirinkimą.

MEDŽIO KOMPOZITO LENTOS

 

PRANCŪZŲ GAMINTOJAS 

 

Mes siūlome sertifikuotas, aukštos kokybės medžio kompozito (Silvadec®) terasines, bei lauko dailylentės lentas iš Prancūzijos.

MEDŽIO KOMPOZITO LENTOS

 

VOKIEČIŲ GAMINTOJAS

 

 Sertifikuotos, ekologiškos vokiškos medienos kompozito dailylentės (NaturInForm®) puikiai tinka lauko, ypač aplink vandens telkinius ar drėgmės prisotintoje aplinkoje.  

MEDŽIO KOMPOZITO LENTOS

 

ČEKŲ AMERIKIEČIŲ GAMINTOJAS 

 

Mes siūlome sertifikuotas, aukštos kokybės medžio kompozito (WoodPlastic®) terasines, bei lauko dailylentės lentas iš Čekijos, pagamintas pagal Strandex technologiją.

PEFC

Rūpinimasis aplinka kompanijai yra labai svarbus. Kompanija didžiuojasi, kad tai yra ekologiškas pasirinkimas, todėl dėl savo patvarumo savybių puikiai tinka lauko ir aplinkos konstrukcijoms. Termo medienoje nėra sunkiųjų metalų ir pesticidų, todėl produkcija netapa pavojingomis atliekomis savo gyvavimo pabaigoje. Todėl kompanijai buvo suteiktas PEFC sertifikatas, įrodantis pavyzdinio gamybos grandinės valdymo užtikrinimą.

KOMO

Rūpinimasis aplinka kompanijai SWM-wood yra labai svarbus, kompanija didžiuojasi, kad produktams yra suteikta KOMO kokybės sertifikatas. Tai yra ekologiškas pasirinkimas, todėl dėl savo patvarumo savybių puikiai tinka lauko ir aplinkos konstrukcijoms. Termo medienoje nėra sunkiųjų metalų ir pesticidų, todėl produkcija netapa pavojingomis atliekomis savo gyvavimo pabaigoje.

ITWA

Tarptautinės termomedienos asociacijos (ITWA) narė, tad jos produktai gaminami iš rūpestingai atrinktos žaliavos, pagal Suomijos nacionalinio tyrimų centro išvystytą technologiją. Gamybos procesas griežtai kontroliuojamas, kad atitiktų aukščiausius kokybės standartus. Dešimties metų termomedienos vystymo ir gamybos patirtis leidžia pasiūlyti jums pačius geriausius gaminius rinkoje.

FSC

Medienos tiekimo grandies sertifikavimas apima visus apdorojimo, gamybos, transportavimo ir platinimo etapus, kuriais produktas iš miško pasiekia galutinį vartotoją. Išduotas medienos tiekimo sertifikatas įrodo, kad sertifikuotas produktas yra pagamintas iš medienos, gautos iš tinkamai tvarkomo miško, ir patvirtina, kad gaminant šį produktą nė viename iš etapų nebuvo priemaišų iš nesertifikuotų miškų.