PLASTIVAN TERASA

PLASTIVAN DOUFUSE

Plastivan Duofuse ® terasinės lentos yra gaminamos laikantis visų aukščiausių pasaulinių ir belgiškų gamybos standartų iš medienos dulkių ir plastiko derinio.

✓Plastivan terasa pasižymi nepriekaištinga kokybe, o aukščiausi atsparumo standartai lėmė ,kad Plastivan Duofuse ® yra tarp lyderių Europoje ir mėgstama daugelio architektūros ir dizaino meistrų.

✓WPC lentos neskilinėja, neblunka ir nesideformuoja priešingai nei tradicinės medinės, kurios būna gražios, bet ne ilgam.

✓Gamintojas suteikia iki dešimties metų garantiją.

DUOFUSE FULL
PLASTIVAN

Skaityti daugiau

DUOFUSE WOOD STRUCTURE
PLASTIVAN

Skaityti daugiau

GROOVED DUOFUSE
PLASTIVAN

Skaityti daugiau

Kokybė
Tai užtikrina, kad WPC gaminai yra labai atsparūs atmosferiniams veiksniams ir, žinoma, perdirbami.
Garantija
Mūsų kiemo dangos yra vienos saugiausių: jos ne tik labai neslidžios, bet ir yra lengva naudoti ir labai paprasta prižiūrėti. O taip pat yra labai puikios išvaizdos.
Ekologija
WPC - Medienos polimerų sudėtyje yra moderniai, natūralios medžiagos, kuri buvo ilgą laiką  naudojama Šiaurės Amerikoje. Naudodami70% medienos plaušų ir draugiškus aplinkai termoplastiko klijus, sukūrėme tikslias ir įvairias formas, dydžius, spalvų ir paviršiaus struktūras.

IŠ MŪSŲ GALERIJOS

SUSISIEK SU MUMIS, UŽSISAKYK IŠ ANKSTO

Apie mus!

 UAB “2MBALTIC”  yra specialistų komanda pasiruošusi padėti Jums įgyvendinti net ir sudėtingiausius eksterjero projektus.  Prekiaujame medžio plastiko kompozito gaminiais (angl. WPC): terasomis, fasadais ir tvoromis. 

Pasidalink  savo Meile

Susisiek su mumis

Kaunas,
Lietuva

Tel.: +37060701381;