Pjedestalai-atramos

Reguliuojami terasos pjedestalai FEMOX VersiJack - šiuolaikiški terasų montavimo sprendimai !

Reguliuojama atrama, pjedestalas terasa

2MBALTIC terasos pagrindo ir paviršiaus sujungimui siūlo šiuolaikišką, naujos kartos pjedestalą su aukščio ir nuolydžio sistema, kurio pagrindui nereikalingos jokios papildomos metalinės ar betoninės konstrukcijos. 

"VersiJack" sistema atspari pagrindo deformacijai, pelėsio/grybo augimui. Tai geriausia drenažo ir ventiliacijos sistema, kurią galima montuoti ant betoninio, bitumu / hidroizoliacija dengto paviršiaus. Ši šiuolaikiška, paslėpianti pagrindą, terasų montavimo sistema pasižymi pagrindo apsauga nuo karščio ir gera garso izoliacija.

"VersiJack" naujos kartos pjedestalas su aukščio ir nuolydžio sistema, sukurtas pagrindo ir paviršiaus jungimuisi. Tai siūlo vartotojams komponentų diapazoną palaikant skirtingų aukščių reikalavimus sujungiant tris skirtingas pjedestalo viršūnes (43, 84 ir 164 mm) ir du pjedestalo pagrindus (74 ir 117 mm).

SpiraPave sistema yra geriausia drenažo ir ventiliacijos sistema

Reguliuojama atrama, pjedestalas terasa

SpiraPave sistema yra geriausia drenažo ir ventiliacijos sistema, pasižyminti pagrindo apsauga nuo karščio ir gera garso izoliacija. Sistemos pagrindui nereikalingos jokios papildomos metalinės ar betoninės konstrukcijos. SpiraPave galima montuoti ant betoninio, bitumu/ hidroizoliacija dengto paviršiaus. SpiraPave sistema taip pat pasižymi atsparumu pagrindo deformacijai, pelėsio ar grybo augimui.

Atliekant montavimo/instaliavimo darbus aukštis gali buti nuo 12mm iki 74 mm, aukštis gali kisti 1 mm tikslumu. Plačios pritaikymo galimybės leidžia koreguoti nuolydi nuo 0% iki 5 %. Nuolydžio korektorių galima montuoti ir apačioje, išlaikant pjedestalą statų. SpiraPave sistemos minimalus 12 mm aukštis suteikia pranašuma kur kiti pjedestalai yra tiesiog per aukšti.
Daugiau informacijos: http://www.2mbaltic.lt