Silvadec WPC tvoros

SILVADEC

Europos medžio kompozito pradininkas Dauguma žmonių nori gerai leisti laiką ir mėgautis gyvenimu namuose nesvarbu ką veiktų: ruoštų peitus ar skaitinėtų savo terasoje. Jei Jums tai tinka, SILAVDEC tikrai patiks.

✓Prancūzijoje įsteigta 2001 metais, Silvadec yra pirmoji kompanija, kuri gamina medžio kompozito produkciją (toliau wpc ) Europoje.

✓Kaip gamybos pradininkas, Silvadec turi virš 16 metų šios technologijos patirtį, ir daugiau nei 30 metų istorinės perspektyvos iš savo Šiaurės Amerikos partnerės.

✓Spalvos regeneracija – ypatinga „Silvadec“ lentos savybė, leidžianti jai išsaugoti spalvą ilgiau už įprastas WPC lentas. 

Fencing Board
SILVADEC

Skaityti daugiau

Atmosphere fencing board
SILVADEC

Skaityti daugiau

Kokybė
Tai užtikrina, kad WPC gaminai yra labai atsparūs atmosferiniams veiksniams ir, žinoma, perdirbami.
Garantija
Mūsų kiemo dangos yra vienos saugiausių: jos ne tik labai neslidžios, bet ir yra lengva naudoti ir labai paprasta prižiūrėti. O taip pat yra labai puikios išvaizdos.
Ekologija
WPC - Medienos polimerų sudėtyje yra moderniai, natūralios medžiagos, kuri buvo ilgą laiką  naudojama Šiaurės Amerikoje. Naudodami70% medienos plaušų ir draugiškus aplinkai termoplastiko klijus, sukūrėme tikslias ir įvairias formas, dydžius, spalvų ir paviršiaus struktūras.

IŠ MŪSŲ GALERIJOS

SUSISIEK SU MUMIS, UŽSISAKYK IŠ ANKSTO

Apie mus!

 UAB “2MBALTIC”  yra specialistų komanda pasiruošusi padėti Jums įgyvendinti net ir sudėtingiausius eksterjero projektus.  Prekiaujame medžio plastiko kompozito gaminiais (angl. WPC): terasomis, fasadais ir tvoromis. 

Pasidalink  su Savo draugais!

Susisiek su mumis

Kaunas,
Lietuva

Tel.: +37060701381;