Terasa iš ProDeck

TWINSON

Sveiki atvykę į Twinson pasaulį, kur gamta susilieja su technologijomis. Twinson tai naujoviška medžiaga, jungianti natūralios medienos grožį, PVC ilgaamžiškumą bei funkcionalumą.

✓Twinson sistemos,pagamintos iš medienos kompozito ir PVC, tai patentuota technologija pasižymi tobulu atsparumu ir gražia išvaizda ilgus metus.

✓Skirtingai nei mediena, Twinson sistemos netrūkinėja, nesideformuoja, nešerpetoja ir užtikrina pilną naudojimo saugumą dėl savo visiškai neslidaus pavyršiaus.

✓Twinson - tai aplinkai draugiška (100% perdirbama) alternatyva egzotinei nykstančių tropinių miškų medienai.

Kokybė
Tai užtikrina, kad WPC gaminai yra labai atsparūs atmosferiniams veiksniams ir, žinoma, perdirbami.
Garantija
Mūsų kiemo dangos yra vienos saugiausių: jos ne tik labai neslidžios, bet ir yra lengva naudoti ir labai paprasta prižiūrėti. O taip pat yra labai puikios išvaizdos.
Ekologija
WPC - Medienos polimerų sudėtyje yra moderniai, natūralios medžiagos, kuri buvo ilgą laiką  naudojama Šiaurės Amerikoje. Naudodami70% medienos plaušų ir draugiškus aplinkai termoplastiko klijus, sukūrėme tikslias ir įvairias formas, dydžius, spalvų ir paviršiaus struktūras.

IŠ MŪSŲ GALERIJOS

SUSISIEK SU MUMIS, UŽSISAKYK IŠ ANKSTO

Apie mus!

 UAB “2MBALTIC”  yra specialistų komanda pasiruošusi padėti Jums įgyvendinti net ir sudėtingiausius eksterjero projektus.  Prekiaujame medžio plastiko kompozito gaminiais (angl. WPC): terasomis, fasadais ir tvoromis. 

Pasidalink  savo Meile

Susisiek su mumis

Kaunas,
Lietuva

Tel.: +37060701381;