Termo mediena vidaus apdailai

Vidaus termo dailylentės

Termomediena yra karščiu (180-215°C) ir garais apdorota mediena. Terminis apdorojimas negrįžtamai paveikia jos savybes – ji tampa itin patvaria, pagerėja matmenų stabilumas ir termoizoliacija. Termiškai modifikuota, tvirta ir atspari medžia lauko sąlygoms.

Gaminius iš termo medienos A ir AB kokybės klasės,dėl puikios estetinės išvaizdos ir stabilių matmenų šie gaminiai idealiai tinka tiek lauko statiniams, tiek vidaus apdailai. Pakitusi mediena beveik nesitraukia ir nesikraipo, ilgiau išlaiko naujumo įspūdį.

 O ekologiškas, jokių chemikalų nenaudojantis, apdorojimas užtikrina, kad termomediena nekenkia nei žmonėms, nei aplinkai. Ji neprilygstama ten, kur tenka atlaikyti didelius temperatūros ir drėgmės pokyčius, todėl ypač tinka pastatų apkalimui, terasoms, balkonams, tvoroms ir pirtims.

 

TERMINIO APDOROJIMO SĄLYGOJAMI POKYČIAI:

-Suskaidoma hemiceliuliozė (cukraus dariniai), todėl medienoje nebelieka medžiagų, kuriomis maitinasi puvimą sukeliantys grybeliai (KOMO setifikatas).

-Medienos drėgmė sumažėja iki 4-6%, o susitraukusios medžio poros prastai sugeria vandenį, todėl žymiai pagerėja matmenų stabilumas ir termoizoliacinės savybės (+25%).

-Pasišalina arba sudžiūna sakai, todėl medienos paviršius būna švarus ir besakis.

-Nelieka jokių kenksmingų medžiagų (pvz., formaldehido), todėl termomediena yra ekologiška ir saugi tiek vidaus, tiek lauko apdailai.

-Sunaikinamos visos bakterijos, termomediena tampa sterilia.

Fasado apdailos profiliai

Pino Premio sauna bench
26×140 / 26×185
Pino Premio panel STP 15×140
Pino Premio panel STS 18×185