Termo medienos terasos

TERMO MEDIENA

Termiškai modifikuota, tvirta ir atspari medžia lauko sąlygoms. Siūlome gaminius iš termo medienos A ir AB kokybės klasės, skirtus lauko statiniams bei vidaus apdailai. Terminis medienos modifikavimas yra švarus ir ekologiškas procesas, kuomet yra pagerinamos medienos savybės. Šiame procese yra naudojami tik aukšta temperatūra ir garai, o tai leidžia užtikrinti, jog galutinis gaminys bus visiškai natūralus ir be jokių chemikalų.

PEFC

Rūpinimasis aplinka kompanijai yra labai svarbus. Kompanija didžiuojasi, kad tai yra ekologiškas pasirinkimas, todėl dėl savo patvarumo savybių puikiai tinka lauko ir aplinkos konstrukcijoms. Termo medienoje nėra sunkiųjų metalų ir pesticidų, todėl produkcija netapa pavojingomis atliekomis savo gyvavimo pabaigoje. Todėl kompanijai buvo suteiktas PEFC sertifikatas, įrodantis pavyzdinio gamybos grandinės valdymo užtikrinimą.

KOMO

Rūpinimasis aplinka kompanijai SWM-wood yra labai svarbus, kompanija didžiuojasi, kad produktams yra suteikta KOMO kokybės sertifikatas. Tai yra ekologiškas pasirinkimas, todėl dėl savo patvarumo savybių puikiai tinka lauko ir aplinkos konstrukcijoms. Termo medienoje nėra sunkiųjų metalų ir pesticidų, todėl produkcija netapa pavojingomis atliekomis savo gyvavimo pabaigoje.

ITWA

Tarptautinės termomedienos asociacijos (ITWA) narė, tad jos produktai gaminami iš rūpestingai atrinktos žaliavos, pagal Suomijos nacionalinio tyrimų centro išvystytą technologiją. Gamybos procesas griežtai kontroliuojamas, kad atitiktų aukščiausius kokybės standartus. Dešimties metų termomedienos vystymo ir gamybos patirtis leidžia pasiūlyti jums pačius geriausius gaminius rinkoje.

FSC

Medienos tiekimo grandies sertifikavimas apima visus apdorojimo, gamybos, transportavimo ir platinimo etapus, kuriais produktas iš miško pasiekia galutinį vartotoją. Išduotas medienos tiekimo sertifikatas įrodo, kad sertifikuotas produktas yra pagamintas iš medienos, gautos iš tinkamai tvarkomo miško, ir patvirtina, kad gaminant šį produktą nė viename iš etapų nebuvo priemaišų iš nesertifikuotų miškų.

TERMO MEDIENA - EKSTERJERAS

Mes siūlome sertifikuotas, aukštos kokybės termomedienos (Thermowood®) terasines, bei lauko dailylentės lentas iš Suomijos.

TERMO MEDIENA - INTERJERAS

Sertifikuotos, ekologiškos suomiškas  termo dailylentės puikiai tinka vidaus, ypač pirties, apdailai. Jos ne tik gražiai atrodo, bet yra žymiai stabilesnės nei įprastos medienos, pasižymi geresne termoizoliacija ir yra besakės.