WoodPlastic wpc tvoros

Main benefits of WoodPlastic® fences

WoodPlastic wpc tvoros išskirtinai Jums! Jūs svajojate apie tvorą, kurios jums niekada nereikės dažyti dar kartą. Mes Jums siūlome iki 25 metų garantija tvoros elementams iš WPC.

✓WPC - WOODPLASTIC a.s yra pirmaujantis Čekijos gamintojas. Aukščiausios kokybės terasos ir tvoros pagamintos iš medžio plastiko kompozito (WPC 60% medienos, 40% HDPE-Didelio tankio polietilenas) pagal Strandex Corporation licenciją.

✓Amerikos Strandex korporacija yra WPC gamybos technologijų lyderė. Ji rinkoje veikia nuo 20-ojo amžiaus 90-ųjų. Jos įgyvendintus projektus galima rasti visame pasaulyje.

✓Tiesiogiai Čekijoje naudojama patentuota gamybos technologija, licencijuota Strandex korporacijos.

 

90 FOREST fence slats
WOODPLASTIC®

Skaityti daugiau

FENCE SLATS FOREST 120 x 11 mm
WOODPLASTIC®

Skaityti daugiau

Kokybė
Tai užtikrina, kad WPC gaminai yra labai atsparūs atmosferiniams veiksniams ir, žinoma, perdirbami.
Garantija
Mūsų kiemo dangos yra vienos saugiausių: jos ne tik labai neslidžios, bet ir yra lengva naudoti ir labai paprasta prižiūrėti. O taip pat yra labai puikios išvaizdos.
Ekologija
WPC - Medienos polimerų sudėtyje yra moderniai, natūralios medžiagos, kuri buvo ilgą laiką  naudojama Šiaurės Amerikoje. Naudodami70% medienos plaušų ir draugiškus aplinkai termoplastiko klijus, sukūrėme tikslias ir įvairias formas, dydžius, spalvų ir paviršiaus struktūras.

IŠ MŪSŲ GALERIJOS

SUSISIEK SU MUMIS, UŽSISAKYK IŠ ANKSTO

Apie mus!

 UAB “2MBALTIC”  yra specialistų komanda pasiruošusi padėti Jums įgyvendinti net ir sudėtingiausius eksterjero projektus.  Prekiaujame medžio plastiko kompozito gaminiais (angl. WPC): terasomis, fasadais ir tvoromis. 

Pasidalink  su Savo draugais!

Susisiek su mumis

Kaunas,
Lietuva

Tel.: +37060701381;