Apie mūsų kompaniją || WPC terasinės lentos

WELCOME TO manoterasa & 2MBALTIC

WPC terasinės lentos.

Tai nėra įprastas fabrikas su lentynomis “susidėti į krepšelį”. Mums rūpi kiekvienas iš Jūsų ir Jūsų erdvė, todėl užsiimame tik individualiais užsakymais.

Specializuota nestandartinių terasaų specialistų gamybos komanda Lietuvoje gali įgyvendinti ypatingus sprendimus įvairaus pobūdžio erdvėms: namams, biurams, viešbučiams, restoranams. Tik dirbdami kartu galime pasiekti profesinių aukštumų ir patenkinti įnoringiausių klientų poreikius.

Mes padedame kurti išskirtines, visapusiškai kokybiškas terasas Jūsų klientams.

_______________________________________

This is not an ordinary factory with shelves "held in the cart." We care about each of you and your space, so we make every order special and individual.

Specialized custom terraces specialist production team from Lithuania can implement any kind of solutions for different types of spaces: homes, offices, hotels, restaurants. Only by working together we can achieve professional success and to meet the demanding needs of customers.

We help to create unique, high-quality full terraces of your customers.

 

WPC terasinės lentos Jūsų namams. 2MBALTIC

WPC terasinės lentos Jūsų namams. 2MBALTIC

FROM OUR GALLERY

VISIT US & MAKE A CALL

APIE KAINAS IR PASKAIČIAVIMUS

Dėl kainų ir kitų pirkimo duomenų: užsiimame tik individualiais užsakymais. Suteikiama konsultacija ir paskaičiavimai, tik turint konkrečius duomenis.

Jeigu turite klausimų, susisiekite su mumis el.paštu: info@2mbaltic.lt

Mūsų kompanija atstovauja septynis europos gamintojus, todėl WPC terasines lentas išsirinks net ir išrankiausias. WPC terasinės lentos Jūsų namams. 2MBALTIC