MEDŽIO KOMPOZITO

WPC TERASINĖS, FASADINĖS LENTOS

Mūsų terasinių dangų liniją sudaro platus lauko grindų ir fasadų dangų iš wpc asortimentas. Nuo natūralaus medžio paviršiaus iki akmens efekto – kiekviena linija sukurta taip, kad atitiktų skirtingus poreikius, skonį ir stilių, kad jūsų projektas būtų unikalus ir asmeniškas.
Atnaujinkite savo lauko erdves naudodami mūsų medžio plastiko kompozicins terasines lentas jau šiandien.
Vidaus dailylentės
WPC

KompoZITINĖS LENTOS


INDUSTRINIAMS PASTATAMS

Dailylentės terasoms, tvoroms ir fasadams iš atsparios, ilgaamžės medžiagos, kurios nereikia impregnuoti, lakuoti, dažyti. Lentos yra itin patvarios ir kokybiškos, aukščiausi Europietiški standartai, specialūs ilgiai ir natūralios spalvos.

INDIVIDUALIEMS NAMAMS

Aukščiausios kokybės medžio kompozito terasų lentos yra ekologiškos, ilgaamžės, užtikrina rafinuotą ir modernią išvaizdą.

KODĖL WPC?

Medžio plastiko kompozitas (angl.wood plastic composite) – ekologiškas sprendimas, užtikrintas ilgaamžiškumas ir atsparumas įvairioms oro sąlygoms.

Praleiskite laiką lauke, kad ir koks būtų metų laikas

Leiskitės viliojami mūsų kompozitinių medžiagų, skirtų jūsų eksterjerui. Mūsų gaminius lengva prižiūrėti, jie atsparūs, lengvai valomi ir neapdoroti papildomomis cheminėmis medžiagomis.

Didžiuojamės galėdami jums pasiūlyti visiškai ekologiškus ir tvarius kokybiškus gaminius. Mūsų gaminiai gali būti perdirbami, yra gaminami Europoje pagal aukščiausius standartus ir gaminami tvariai.