Lauko dailylentės

Pastebima, kad bėgant laikui didėja tendencija naudoti kuo natūralesnes ir ekologiškesnes medžiagas. Ne išimtis ir statybinės medžiagos, kurios nekenkia aplinkai. Medinės dailylentės puikus variantas tiems, kurie siekia būtent tokio tvarumo. Lauko dailylentės dažniausiai gaminamos iš maumedžio arba pušies. Lyginant šias dvi medienas galima teigti, kad maumedis pasižymi šiek tiek didesniu ilgaamžiškumu nei pušis, kadangi jis pasižymi dideliu saikingumu. Kad mediena tarnautu daugelį metų visada ją reikia padengti specialiomis medžiagomis, kurios apsaugo nuo tam tikrų gamtos sąlygų, kurios gali įtakoti greitesnį medienos degimą. Dailylentės taip pat gali būti pagamintos taip, kad primintų laminatą. Jos gaminamos iš supresuoto kartono, kuris yra suteptas dervomis. Ant jo paviršiaus būna uždėtas dekoro sluoksnis. Tai taip pat kokybe ir ilgaamžiškumu pasižyminčios lauko dailylentės. 

Lauko dailylentės

 Renkantis bet kurias lauko dailylentes, galima rinktis, kokiu būdų bus apkaltas jūsų pastato fasadas. Tai galima daryti eglutės, rastelio ar kitais būdais. Siekiant, kad dailylentės tarnautų kuo ilgiau labai svarbu, tai kaip dailylentės bus paruoštos naudojimui, Jei renkamasi naudoti medines dailylentes labai svarbu jas impregnuoti specialiomis medžiagomis. Pasirinkus būtent tokias dailylentes, jas bus galima atnaujinti, keisti jų spalvą, ar tiesiog toną. Renkantis plastikines dailylentes svarbu paminėta tai, kad pasirinktos spalvos pakeisti nebus galimą, todėl labai svarbu apžvelgti visą namo įvaizdį ir pasirinkti spalvą, kuri jums tik daugeliui metų.

Lauko dailylenčių montavimas dažniausiai vyksta medvaržčių pagalba. Tiesa pasirinkus plastikines dailylentes jos tvirtinamos su profiliais. Jie gali būti metaliniai, mediniai ar tiesiog plastikiniai. Verta paminėti ir tai, kad plastikines dailylentes galima tvirtinti iškart prie fasado. Tai priklauso nuo to, koks yra fasadas.

Kiek kainuoja lauko dailylentės?

Kaip ir minėta prieš tai dailylenčių kaina gali priklausyti nuo tam tikrų aspektų. Medienos dailylentės kainuoja daugiau nei plastikinės. Tačiau ir medinių dailylenčių kainos gali skirtis. Maumedis kainuoja daugiau nei pušis. Kaina priklausys ir nuo to kokio ilgio dailylentės bus. Kuo ilgesnė lenta, tuo brangiau ji kainuoja. Norint pigesnio varianto rekomenduojame rinktis plastikines lauko dailylentes. Tiek vienas tiek kitas dailylentes galima montuoti patiems, tačiau visada rekomenduojame šį darbą patikėti specialistams, kurie turi didelę patirtį ir puikiai išmano savo darbą. Tokiu būdu darbas bus atliktas nepriekaištingai. Specialistai atlikdami darbus taip pat galės patikrinti ar visos lauko dailylentės yra kokybiškos, ar jos bus ilgaamžiškos. Montavimo darbai nekainuoja didelių pinigų.

Kviečiame susisiekti su mumis ir aptarti visus jums rūpimus klausimus. Pokalbio metu galėsime padėti išsirinkti dailylentes. Taip pat esant pageidavimui galime apskaičiuoti vidutinę sumą.