Medžio kompozito lentos

Šiuo metu kuomet rinka siūlo tokią didelę pasiūla, yar labai sunku pasirinkti tikrai kokybišką ir praktišką produktą. Ypač kuomet visuomenė ieško ekologiškų ir ilgaamžių produktų. Kalbant apie tai, kad žmonės vis daugiau laiko nori praleisti gryname ore, terasa puiki vieta tai daryti asmenims turintiems privačius namus. Tai vieta kurioje žmonės gali atsipalaiduoti, bendrauti ar net dirbti. Siekiant, kad terasoje būtų išties komfortiška, svarbu atkreipti dėmesį į jos dangą. Žmonės, kuriems yra tekę susidurti su įvairiomis dangomis, žino kiek darbo reikia įdėti į jų priežiūrą. Tad medžio kompozitas puiki išeitis siekiant terasoje ilsėtis ir skirti kuo mažiau dėmesio jos priežiūrai. Medžio kompozito lentos yra medienos išvaizdos, atrodo labai natūraliai, bet neturi natūraliai medienai būdingų trūkumų: jos nepilkėja, nesusidaro purvinys, jos nešerpetoja ir jose neatsiranda atplaišų. Vienas iš svarbiausių dalykų tai, kad jos nereikalauja ypatingos priežiūros, jas užtenka tiesiog nuplauti. Taip pat dar vienas dalykas, kad medžio kompozito lentos yra saugios, todėl galima nebijoti vaikščioti basomis. Jos suteikia ypač didelį komforto jausmą.

Medžio kompozito lentos pasižymi ir tuo, kad jos daug atsparesnės saulės spinduliams, tad jos neįkaista, kad puikiai galima vaikščioti basomis kojomis. UV spindulių atsparumas lemia tai, kad bėgant laikui lentos lieka tokios pat stabilios kaip ir pirmą montavimo dieną, jos taip pat mažiau trupą. Šios lentos sukurtos taip, kad būtų ilgaamžiškos, joms nereikėtų skirti daug laiko, ar kas kelis metus atnaujinti. Taigi toks pasirinkimas puikiai tinka asmenims kurie siekia komfortiško poilsio.

Medžio kompozito lentos

Kokios yra medžio kompozito savybės bei dizainas?

  1. Jos pasižymi savo ilgiu.
  2. Yra pilnavidurės, tai reiškia kad jos daug tvirtesnės nei tuščiavidurės lentos.
  3. Galima rinktis iš keleto spalvų, kas puikiai leis prisitaikyti prie pastato dizaino.
  4. Skirtingi apdailos paviršiai. Galima rinktis iš lygaus, rifliuoto, ir medžio paviršiaus.
  5. Patrauklus dizainas. Nėra matomas lentų tvirtinimas.
  6.  Uv spindulių atsparumas. Tai reiškia ilgaamžiškumą.
  7. Jaukumas ir šilumos pojūtis, kuris gali tarnauti ilgus metus.

Kaip montuojamos medžio kompozito lentos?

Šios lentos montuojasi labai paprastai. Kiekvienas asmuo nusprendęs pasirinkti šią medžiagą pats gali paruošti savo terasą. Svarbiausią ką reikia padaryti, tai nuspręsti koks pagrindas bus skirtas terasos karkasui. Galima rinktis iš betoninių, sraigtinių polių. Dar vienas variantas gali būti grunto pagrindas ant kurio montuojamos reguliuojamos atramos. Svarbu nepamiršti nuolydžio. Belieka tik sumontuoti medžio kompozito lentas. Ir viskas, terasa paruošta naudojimui. Tiesa siekiant pačio geriausio rezultato rekomenduojame darbus patikėti specialistams, o jei pasirinkta darbus atlikti patiems, tai pasitarti su asmenimis, kurie išmano šį darbą.