Rasti lentas
Uždaryti
Surastų variantų skaičius: 261
Paieška
Uždaryti
Profesionalūs filtrai
Uždaryti
Spalva
Paviršius
Paskirtis ir specifikacija
Kilmės šalis
Ilgiai (Metrais)
Ilgių kategorijos
Pločiai (Milimetrais)
Pločių kategorijos
Aukščiai (Milimetrais)
Gamintojai ir kolekcijos
Gamintojo garantija (Metais)
Nuo25Iki25
Individualios spalvos
Individualūs ilgiai
Mažiausias individualus ilgis (Metrais)
Nuo1Iki4
Didžiausias individualus ilgis (Metrais)
Nuo2Iki13
Gamintojo spalvų kodai
Apsauginis sluoksnis (Coextrude)
Sujungimas be tarpų
Dvipusės lentos
Dvipusė
WPC Lentos
Compact Honeycomb Plus Walnut Brown
Lentos, Terasai, Tusčiavidurės
🇩🇪
Vokiška
Ruda
Reljefinis paviršius, Rifliuotas paviršius
Plačiau
WPC Lentos
Rustic Eben Infinit
Lentos, Terasai, Pilnavidurės
🇨🇿
Čekiška
Ruda
Pašiauštas šepečiu paviršius
Plačiau
WPC Lentos
Groove Inox Max
Lentos, Terasai, Pilnavidurės
🇨🇿
Čekiška
Pilka
Rifliuotas paviršius
Plačiau
Dvipusė
WPC Lentos
CONSTRUCTIVE
Lentos, Apdailai, Pilnavidurės
🇩🇪
Vokiška
Geltona
Lygus paviršius, Pašiauštas šepečiu paviršius
Plačiau
Terasinės Lentos, WPC Terasinės Lentos

Kaip tinkamai pašalinti lapus nuo WPC lentų rudenį

28 spalio, 2024
Kaip tinkamai pašalinti lapus nuo WPC lentų rudenį Terasinės Lentos, WPC Terasinės Lentos

Apsaugokite WPC lentų paviršių nuo įbrėžimų ir nusidėvėjimo

Kai atėjus rudeniui krenta spalvingi lapai, jūsų kiemas įgauna naujų spalvų, tačiau kartu atsiranda ir užduotis juos pašalinti. Jei turite kieme įrengtas WPC (medžio-plastiko kompozito) lentas, svarbu lapus pašalinti tinkamai, kad nesubraižytumėte paviršiaus ir neprarastumėte gražios dangos išvaizdos. Neteisingai valant, galima lengvai pažeisti WPC lentų paviršių. Dalinamės patarimais, kaip lengvai ir saugiai tvarkytis su lapų šalinimu rudenį.

        

 

 

Kodėl svarbu saugoti WPC lentų paviršių?

WPC lentos yra populiarios dėl savo atsparumo drėgmei, ilgaamžiškumo ir natūralios išvaizdos, tačiau jų paviršius vis tiek gali būti pažeistas. Grubus valymas arba kieti įrankiai gali palikti įbrėžimus, kurie ne tik gadina estetiką, bet ir gali sudaryti sąlygas nešvarumams bei drėgmei kauptis paviršiaus nelygumuose. Dėl šių priežasčių reikia būti atsargiems valant lapus ir kitus rudens sezoną atsirandančius nešvarumus.

Kaip lapų kaupimasis gali pakenkti lentoms?

Rudenį drėgni lapai greitai susikaupia ant WPC lentų paviršiaus, sudarydami sąlygas samanų ir pelėsių formavimuisi. Galite pastebėti ne tik ką pradėjusią besiformuoti samaną, bet ir pastebėti žaliai pilką lentų atspalvį. Drėgnos lapų dėmės, ypač jei jos ilgiau užsibūna, gali palikti sunkiai pašalinamas dėmes. Be to, šaltas oras kartu su drėgme gali pažeisti paviršių, o tai ilgainiui sukelia galimą ankstesnį WPC lentų nusidėvėjimą nei numatoma gamintojo garantijoje.

   

Pirmas žingsnis: lapų nupūtimas oro pūstuvu

Geriausias būdas pradėti lapų šalinimą nuo WPC lentų – naudoti oro pūstuvą. Ši priemonė leidžia greitai ir lengvai pašalinti lapus be fizinio kontakto su lentomis. Naudodami pūstuvą, jūs ne tik išvengsite įbrėžimų, bet ir išlaikysite lentų paviršių švarų nuo smulkių šakelių ar smėlio, kurie gali būti tarp lapų ir sukelti paviršiaus pažeidimus.

Patarimas: dirbdami su oro pūstuvu, laikykitės vidutinio greičio režimo – per stiprus pūtimas gali pakelti smėlį ir sukelti papildomą abrazyvinį poveikį.

Naudokite šluotą su minkštais šeriais

Kai pūstuvas nepadeda pašalinti šlapių ar prilipusių lapų, rinkitės jūrinio arba denio tipo šluotą su šiek tiek tvirtesniais šeriais, tačiau nebraižančiais WPC lentų paviršiaus. Labai kieti šluotos šeriai arba metalo įrankiai gali subraižyti WPC paviršių, tad geriau jų vengti. Lengvai ir švelniai šluokite lapus, kad nepažeistumėte lentų dangos visada laikydamiesi paprastos taisyklės: šluokite visada išilgai lentos kryptimi, nešiauškite paviršiaus braukdami per plotį medžio kompozito lentos, tokiu būdu išvengsite jos galimo subraižymo.

Papildomas patarimas: galite pasirinkti šluotą, kuri turi nailoninius arba minkštus sintetinius šerius – jie efektyviai surenka lapus, tačiau yra pakankamai švelnūs paviršiui. Būsite tikri, kad paviršius bus apsaugotas.

                 

Venkite metalo grėblių ir aštrių įrankių

Nors grėbliai dažnai atrodo kaip patogiausias būdas pašalinti lapus, jų aštrūs galai gali palikti įbrėžimus. Ypač venkite metalinių grėblių arba įrankių, kurie neturi apsauginių dangų, nes jie gali sugadinti net atspariausią paviršių. Jei tenka naudoti grėblį, rinkitės tokį, kuris turi plastikinius ar guminiais šeriais padengtus galus.

                          

Reguliariai plaukite paviršių vandeniu

Lapų dėmės ir drėgmė gali palikti žymes ant WPC lentų, todėl svarbu jas laiku pašalinti. Rekomenduojama reguliariai nuplauti lentas vandeniu – tai padės išvengti dėmių susidarymo. Plaukite švariu vandeniu be cheminių priemaišų, nes kai kurios chemijos medžiagos gali paveikti lentų spalvą arba paviršių.  Geriausias sprendimas – specialisto konsultacija jei esate tikri, kad kai kurios dėmės pašalinamos specialiu plovikliu skirtu WPC.

 

PRIEŠ VALYMĄ:                                                               PO VALYMO:       

Patarimas: naudokite žarną su vidutinės srovės spaudimu. Per stipri srovė gali išnešti smulkius dalelius, kurie gali subraižyti paviršių.

Drėgnų lapų atveju – nelaukite

Rudenį dažnai lyja, ir lapai greitai sudrėksta. Jei pastebite, kad lapai prilipo prie paviršiaus, pašalinkite juos kuo greičiau – drėgmė ir rudens purvas gali ilgainiui paveikti WPC lentų estetinį vaizdą. Laiku pašalinus lapus, sumažinsite dėmių tikimybę.

Rudeniniai lapai – ne tik malonus gamtos vaizdas, bet ir kasdienė užduotis, siekiant išlaikyti tvarkingą kiemą bei apsaugoti WPC lentų paviršių. Svarbiausia – rinktis tinkamus įrankius ir metodus, kad nesubraižytumėte paviršiaus. Naudokite oro pūstuvą, jūrinę arba denio šluotą, taip pat vidutiniškai šiurkščią, tačiau paviršiaus nebraižančią šluotą. Venkite metalo grėblių ir aštrių įrankių, o reguliarus plovimas vandeniu padės išlaikyti švarų ir puikų paviršių.

               

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką Sutinku arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama privatumo politikoje.

Sutinku