Terasų lentos

Terasų lentos, kaip išsirinkti tinkamas?

Siekiant, kad terasos tarnautų ilgai reikia atkreipti dėmesį kokios medžiagos parenkamos. Ilgaamžiškiausios terasos yr pagamintos iš medžio ar plastiko. Jos geriau žinomos kaip kompozicinės ar WPC terasų lentos. Tiesa terasų ilgaamžiškumą lemia tai kaip yra paruoštas pagrindas. Svarbu labai gerai paruošti karkasą ir lentų tvirtinimą, kad bėgant laikui terasų lentos neišsikraipytų ir galėtų tarnauti be jokių nesklandumų. Netinkamas terasų paruošimas gali lemti tai, kad po kelių metų gali tekti ardyti lentas ir tvarkyti pagrindą. Dar vienas dalykas, susijęs su blogu terasų pagrindo paruošimu gali lemti tai, kad po kelių metų terasinės lentos išsilankstys, ar net sulūš. Todėl svarbu aptarti visus svarbiausius aspektus ir išsirinkti jums patį geriausią variantą.

Terasų lentos

Terasų lentos ir jų paruošimas naudojimui?

Svarbu siekiant, kad terasos būtų ilgaamžiškos jas paruošti taip, kad nereikėtų vėliau jų tvarkyti. Tai kiek laiko terasų lentos tarnaus priklauso nuo to, kokios medžiagos bus pasirinktos. Labai svarbu išsirinkti mediena, kuri yra labai gerai termiškai apdorota. A, AB ar B klasės mediena užtikrins, kad terasos per kelis metus nesupūtų, nereikėtų iš naujo jų tvarkyti. Taip pat dar vienas svarbus aspektas jei pasirinkti terasą statyti iš medienos lentų tai jos impregnavimas specialiais jai skirtais impregnantais. Tai taip pat leis kuo ilgiau terasą išlaikyti kaip naują ir neleis jai greitai irti, ar būti paveiktai kitais gamtos reiškiniais. Pasirinkus plastikes terasų lentas jų paruošimas yra mažesnis, jos jau būtų paruoštos įvairiausioms oro sąlygoms. Belieka tik išsirinkti, kurios terasų lentos yra priimtinesnės klientui.

Kiek kainuoja terasų lentos?

Kiek kainuos įsirengti terasą priklauso nuo daugelio rodiklių. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad įmonės gaminančios terasų lentas naudoja skirtingas medžiagas, jos gaminamos skirtingų ilgių. Taip pat kaina įtakoja ir tai kokios spalvos yra lentos, ar koks jų paviršius. Dar vienas svarbus aspektas nuo kurio priklauso terasos kaina yra tai, kokios lentos yra pasirenkamas (mediena ar plastikas). Taip pat kaina priklauso nuo to, kokio dydžio terasa bus, kiek kvadratinių metrų ji užims. Tai lems, kokio ilgio lentos bus pasirenkamos, o tai taip pat įtakoja kainą.  Dar vienas rodiklis kuris lemią kainą yra tai, kokios klasės mediena yra pasirenkama. Kiek įvairių varžtų bus naudojama įruošiant terasą. Terasos kaina priklauso ir nuo to, kas atliks įrengimo darbus. Ši suma apskaičiuojama pagal terasos dydį. 

Siekiant sužinoti tiksliausią kainą kviečiame pasikonsultuoti su specialistu, kuris patars kokį variantą geriausia pasirinkti klientui, apskaičiuos galimą terasos kainą.