WPC

Kas yra WPC?

WPC tai medžio- plastiko kompozicija, naudojama apdailai. Pastatų fasadai dengti medžio- plastiko kompozicijos dailylentėmis atrodo dailiai, yra ilgaamžiškos ir labai paprastai prižiūrimos. WPC lauko dailylentės yra gaminamos atsižvelgiant į šiaurinio klimato juostą, tad jos puikiai prisitaiko prie įvairių oro sąlygų. Jos puikiai atlaiko tiek įvairius temperatūrų svyravimus tiek ir drėgmę. Šios dailylentės pasižymi tuo, kad yra gaminamos keliais būdais, todėl gali priminti natūralią medieną, ar būti gaminamos lygiu paviršiu.  Taip pat renkantis šias dailylentes svarbu paminėti tai, kad jos gaminamos gana plačiu spalvų aspektu. Todėl galima rinktis iš jums patinkančios spalvos. Verta paminėti, kad pačios populiariausias WPC medžio- plastiko dailylentės jau daugelį metų yra balta, šviesiai ir tamsiai ruda bei pilka. Šios dailylentės garantuoja grožį, be jokių papildomų rūpesčių.  Šios dailylentės yra pagamintos iš 30 procentų aukšto spaudimo polietileno, 60 procentų bambuko medžių dulkių ir tik 10 procentų cheminių priedų (tai yra dažai, klijai ir stabilizatoriai). Tai rodo, kad šios dailylentės yra saugios asmenims.

—->PRODUKTŲ KATALOGAS <<<—-

WPC

Kokiais privalumais pasižymi šios dailylentės?

Be abejo tai natūrali išvaizda. Lengvas jų montavimas ir labai maža priežiūra. Medžiaga, kuri pagaminta labai tvirtai, o tai reiškia, kad medžiaga neskyla. Dar vienas svarbus rodiklis, kad WPC yra atspari vandeniui ir įvairiems kenkėjams. Dar viena ypač svarbus rodiklis tai, kad šios dailylentės šimtu procentu yra perdirbamos.  Montavimas kaip minėta paprasta, o kas svarbiausia kad nesimato jo tvirtinimo. Tai duoda daug geresnį estetinį vaizdą. 

O kokios jų savybės?

Kaip minėta jos yra ekologiškos ir saugios aplinkai. Taip pat labai natūralios išvaizdos. Jos neskyla. Taip pat yra atsparios įvairiems kenkėjams. Garantuotas ilgaamžiškumas. Įvairių oro sąlygų nebijojimas. Šios dailylentės išties labai lengvos ir labai paprastai montuojamos. Pasižymi tvirtumu. Kadangi galima rinktis iš nemažai spalvų, tad yra lengvai pritaikomos. Svarbiausia – atitinka EN 14041 standartą.

Medžio- plastiko kompozito montavimas?

WPC dailylentes, kaip ir daugelį kitų galima montuoti tiek vertikaliai tiek ir horizontaliai. Koks variantas labiau tinkamas lieka nuspręsti klientui.  Šios dailylentės standartiškai gaminamos 4,2 metro, tačiau yra galimybė jas gaminti ilgesnės jei yra toks poreikis. Tereikia individualaus užsakymo.  Tokiu būdu bus palengvintas montavimo darbas, kadangi dailylenčių nereikės sujungti. Taip pat nebus išmetama nereikalingas kiekis medžiagos, kas leis sumažinti fasado apdailos darbų kaštus. Jei sunku išsirinkti geriausią jums tinkantį dailylenčių variantą vertą maninėti tai, kad WPC dailylentės puikiai sujungia visas medžio ir plastiko kompozito savybes į vieną visumą.